Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

Szczeka_copy

Dotychczas proteza wykonywana przy całkowitym bezzębiu (szczególnie dolna) utrzymywała się jedynie dzięki przyleganiu do błony śluzowej. Powodowało to jej ciągłą ruchomość w trakcie jedzenia i mówienia. Pacjenci użytkujący ruchome protezy mają trudności ze spożywaniem wielu pokarmów, gdyż protezy w trakcie gryzienia ruszają się ciągle, a dodatkowo siły żucia są ok. 8 krotnie mniejsze niż u pacjentów z własnymi zębami, utrudnione jest także odczuwanie niektórych smaków. Obecnie coraz więcej osób nie akceptuje protez z powodów społeczno - towarzyskich.

 

Jeżeli utraciłeś wszystkie zęby współczesna stomatologia oferuje wiele rozwiązań jednym z nich jest np. most przytwierdzony na implantach. Zanim nastała era implantów nie było takiej możliwości przytwierdzenia mostu pacjentom, którzy stracili wszystkie zęby. Obecnie nowoczesna stomatologia daje gwarancję idealnego uśmiechu dla każdego. Jedz i funkcjonuj jak przy naturalnym uzębieniu

 

- Solidne, stabilne rozwiązanie, które służy Twojemu życiu

- Zachowuje wygląd twarzy i zapobiega zanikowi kości

Ilość wizyt zależy przede wszystkim od warunków w jamie ustnej, ale 8-10 wizyt powinno wystarczyć, żeby osiągnąć ostateczny rezultat, tj. przytwierdzenie do wszczepionych implantów mostu.

Leczenie implanto-protetyczne bezzębia możemy przeprowadzić także protezami ruchomymi kotwiczonymi na implantach łącznikami zakończonymi kulkami tzw.over-denture lub implantami zakończonymi łącznikami z dolutowaną belką [ tzw. belką doldera]

implanty_1copy

Szczególną formą protetyki na implantach w bezzębiu jest proteza (most) oparta na implantach wykonana i przykręcona do wszczepów w dniu implantacji, dzięki systemom nawigacji virtualnej. Niewątpliwą zaletą tej metody jest krótki czas od wszczepienia do oprotezowania oraz to, że jest to proteza przytwierdzonana stale.

 

Innym rozwiązaniem jest wszczepienie w miejsce wszystkich utraconych zębów implantów w myśl zasady - jeden implant -jeden ząb.