Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

W zależności od zastanych warunków w jamie ustnej  umieszczamy implant, po wszczepieniu w kość, jeżeli stabilność pierwotna jest prawidłowa obciążamy na tej samej wizycie odbudową protetyczną, przykręcamy natychmiast ( natychmiastowe obciążenie) łącznik ( część pośrednią znajdującą się między implantem a koroną) i zakładamy koronę czasową. Koroną czasową kształtujemy dziąsło. Po zakończeniu tego procesu wgajania implantu zakładamy koronę ostateczną.

Wybór metody zależy od gęstości kości.

Implantacja natychmiastowa+obciążenie natychmiastowe to unikalny sposób odtwarzania pojedynczych koron zębowych oraz większych prac protetycznych na implantach w dniu zabiegu implantacji. Jest to możliwe przy wykorzystaniu implantów pokrytych plazmą tytanową lub hydroxyapatytem. Implanty te doskonale adaptuje się w świeżym zębodole tuż po ekstrakcji, jak również w wielu rodzajach kości, w której nie ma zębów już od dawna (dotyczy to także kości słabej jakości). Taka właśnie technika daje pacjentowi znacznie więcej niż implantacja klasyczna. Eliminujemy kilka etapów pośrednich, co daje wymierne korzyści w postaci zaoszczędzonego czasu nie wspominając o tym, jaki niesie komfort wynikający z ograniczenia zabiegów, które musiałyby być wykonane w procedurze dwuetapowej!

Coraz częściej chirurdzy skłaniają się do tego, aby jak najszybciej obciążać implant.