Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

W niektórych przypadkach przed zabiegiem wprowadzenia wszczepów dentystycznych konieczne jest zregenerowanie ubytków tkanki kostnej lub tkanek przyzębia. Do przeprowadzenia zabiegu konieczne jest zastosowanie materiałów wspomagających regenerację tkanek.

¨ Substytut kości Bio-Oss umożliwia odbudowanie naturalnej tkanki kostnej.

¨ Membrana kolagenowa Bio- Gide stanowi naturalną barierę ochronną, wspomaga jej stabilną odbudowę.

Bio-Oss i Bio-Gide są najczęściej stosowanymi materiałami kościotwórczymi do odbudowy kości.

Bio-Oss jak i Bio-Gide są produktami naturalnymi, podczas gojenia integrują się z tkankami

Bio-Oss jest integrowany u pacjenta w procesie naturalnej regeneracji kości. Na nim dokonuje się budowa i tworzenie nowej, młodej tkanki kostnej. Natomiast budowa białkowa Bio-Gide'a przyspiesza proces gojenia ran oraz umożliwia optymalną regenerację kości.

BIO - OSS szwajcarskiej firmy Geistlich - naturalny minerał kostny do regeneracji kości ma strukturę naturalnej kości, dzięki beleczkowatej strukturze, która spełnia rolę rusztowania, przyczynia się do integracji kości. Bio-Oss wytwarzany jest z części mineralnej kości wołowej bydła pochodzenia australijskiego.

BIO - GIDE szwajcarskiej firmy Geistlich - membrana kolagenowa stanowi naturalną barierę ochronną wspomagającą stabilną odbudowę tkanki kostnej, pełni funkcję bariery zapobiegającej wrastaniu komórek nabłonka w odbudowującą się tkankę. Bio-Gide wspomaga właściwe gojenie rany, umieszczana jest na powierzchni gojącej się kości. Jest to błona, która wytwarzana jest z kolagenu wieprzowego.

RESOR PIN - bioresorbowalny ćwiek posiada krążki retencyjne, dzięki którym zapewnia lepszą stabilizację i przyleganie membrany do kości. Na nim dokonuje się budowa i tworzenie nowej, młodej tkanki kostnej.