Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

Profesor Per-Ingvar Brånemark, szwedzki naukowiec odkrył fakt, że tytan potrafi integrować się z tkanką ludzką, w 1965 roku jako pierwszy wykonał zabieg na swoim pacjencie, któremu wówczas wszczepiony most służy doskonale do dzisiejszego dnia. Od tego momentu miliony pacjentów na całym świecie poddaje się zabiegom implantacji, co czyni metodę wszczepów Barnemarka bezkonkurencyjną! Metoda została udokumentowana na drodze wieloletnich badań, pacjenci poddający się zabiegom implantacji mogą być pewni, że lata skrupulatnych badań naukowców przemawiają za powodzeniem zabiegów.

Metoda wszczepów Branemark System to gwarancja bezpiecznego i szybkiego zabiegu.

Jeśli utraciłeś wszystkie zęby w jednej ze szczęk, istnieją dwie podstawowe możliwości. Możesz wybrać sztuczną szczękę lub zabieg implantacji. Sztuczna szczęka zdaje egzamin w wielu przypadkach, lecz z biegiem czasu kość zostaje resorbowana, tak, że proteza nie przylega równie dobrze. Obecnie wielu ludzi zupełnie nie chce zaakceptować protezy z powodów psychologicznych i społeczno-towarzyskich. Grupa ta powiększa się z każdym dniem, w miarę jak ludzie dowiadują się o istnieniu lepszej alternatywy, innymi słowy - o metodzie Brånemark System.Poczucie odzyskania swoich własnych zębów zapewnia całkowicie nową jakość życia!

Dla pacjentów, którzy utracili jeden lub więcej zębów, a szczególnie dla tych, którzy są całkowicie bezzębni, alternatywne rozwiązanie stanowi obecnie tzw. wszczepiony most. Most jest umocowany w kości za pomocą wszczepów. Odkrycie faktu, że tytan potrafi zintegrować się z tkanką ludzką, co umożliwia zastosowanie wszczepów tytanowych jako podpory nowych zębów, zostało dokonane przez wybitnego szwedzkiego naukowca,profesora Per-Ingvar Branemark. W 1965 roku profesor Branemark dokonał zabiegu na swoim pierwszym pacjencie, któremu wszczepiony most służy doskonale do dnia dzisiejszego. Od tego czasu ponad 400 000 pacjentów na całym świecie zostało poddanych zabiegowi, co właśnie czyni metodę wszczepów BRANEMARK SYSTEM® bezkonkurencyjną. Metoda została udokumentowana na drodze trzydziestoletnich, skrupulatnych i systematycznych prac badawczych. Pacjenci poddający się obecnie implantacji mogą być pewni, że lata badań naukowych przemawiają za powodzeniem zabiegu.