Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

Na świecie istnieje około sześciuset trzydziestu systemów implantologicznych. Co roku 30 % z nich znika i pojawiają się nowe.

W Polsce stosowanych jest obecnie około trzydziestu systemów. Na własne potrzeby możemy podzielić je na systemy ogólnoświatowe, regionalne, lokalne. Najbardziej znane systemy implantologiczne takie jak Nobel Biocare, 3i Biomet, Strauman, Astra Tech są znane na całym świecie, mają największe doświadczenie, ale i są najdroższe.

Systemy regionalne, obecne w paru krajach, są systemami dobrymi, lecz trzeba zdawać sobie sprawę, że nie wszędzie znajdziemy gabinety, które będą mogły nam pomóc w sytuacjach awaryjnych. Systemy lokalne swym zasięgiem obejmują 1-2 kraje, często są wytworem jednego ośrodka klinicznego. Państwo jako pacjenci musicie zdecydować, który z systemów wybierzecie. Po najechaniu kursorem na logo wybranej firmy proszę kliknąć, pojawią się dodatkowe informacje dostarczone przez dana firmę. Jeśli takowych nie ma oznacza to, że albo informację te pojawią się w niedługim czasie albo firma nie jest zainteresowana zaprezentowaniem się przed państwem.

biomet 3i copy.jpg

 

Lifecore Dentalmaly.jpg

 

strauman copy.jpg

 

astra.jpg

 

nobel.jpg

 

AlphaBio__nowe

 

mis__nowe

 

Neoss_Logo_new copy.jpg

 

thommen medical.jpg

 

biohorizons.jpg

 

camlog copy.jpg

 

stergold copy.jpg

 

Zimmer.jpg

 

osteoplant.jpg

 

semados.jpg