Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download
System mocowania protez całkowitych.
Alternatywa dla zaczepów kulowych. Pozwala na natychmiastowe obciążenie implantów. Pozwalają na znakomite podniesienie komfortu użytkowania ruchomych protez. Retencje zapewniają plastikowe łatwowymienialne czapeczki.

Technika radiologiczna pozwalająca zobrazować przekroje szczęki i żuchwy.

Dostarcza  materiału do wizualizacji 3D. Badanie niezbędne do diagnostyki trudnych przypadków, jak również pozwala uniknąć niespodzianek, które mogą nas zaskoczyć po diagnostyce pantomograficznej. Niezbędne przy diagnostyce i planowaniu leczenia systemami takimi jak Nobel Guide i Simplant.

Na świecie istnieje około sześciuset trzydziestu systemów implantologicznych. Co roku 30 % z nich znika i pojawiają się nowe.

W Polsce stosowanych jest obecnie około trzydziestu systemów. Na własne potrzeby możemy podzielić je na systemy ogólnoświatowe, regionalne, lokalne. Najbardziej znane systemy implantologiczne takie jak Nobel Biocare, 3i Biomet, Strauman, Astra Tech są znane na całym świecie, mają największe doświadczenie, ale i są najdroższe.

32122_BS_MkIII_Groovy_375x13mk_III_speedy_copy

Klasyczny implant Brenemarka cylindryczny zakończony heksagonem zewnętrznym.

Produkowany jest w dwuch wersjach MK III do kości normalnej i MK IV do kości rzadkiej.