Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

Nobel Guide najnowsze technologie. Zęby w godzinę - czy to możliwe?

System Nobel Guide to nowa jakość w implantach firmy Nobel Biocere. Zaprezentowany poraz pierwszy w 2003 roku na Konferencji Naukowej w Las Vegas,a zaraz potem w Polsce [Druga prezentacja w świecie].

 

Został udostępniony implantologom praktykom w połowie 2004 roku w wersji testowej. Na czym polega system implantów Nobel Guide? Innowacyjność zabiegów Nobel Guide polega na bardzo zaawansowanej diagnostyce tomografią komputerową a następnie obróbce specjalnym trójstopniowym oprogramowaniem Nobel Guide. Na wirtualnym trójwymiarowym obrazie żuchwy

lub szczęki wykonujemy wirtualny zabieg implantacji. Sterowanie przeziernością obrazu kości, możliwość podglądu przebiegu nerwów

1711

i obejżenia modelu 3d kości z każdej strony pozwalają na niewyobrażalną do tej pory precyzję w planowaniu zabiegu.

Po "implantacji" projektujemy w komputerze szablon chirurgiczny, który pozwoli przeniść do jamy ustnej pacjenta naszą virtualną koncepcję leczenia implantologicznego. Cyfrowy projekt szablonu Nobel Guide zostaje przesłany transmisją satelitarną do fabryki w Szwecji. A następnie odesłany już w rzeczywistej formie do nas. Na podstawie tego szblonu powstaje uzupełnienie protetyczne. Ten sam Nobel Guide szablon służy nam jako prowadnica podczas wprowadzania implantów. Dzięki systemowi NOBEL GUIDE dopasowanie uzupelnienia protetycznego do wszczepionych implantów jest tak duże, że wreszcie możemy zaproponować pacjentom satysfakcję i komfort jaki daje odzyskanie ZĘBÓW I UŚMIECHU W GODZINĘ.