Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download
Jest z nami ponad 12000 zadowolonych pacjentów
kordent implanty
image
Zabieg
Czego się powinieneś spodziewać
image
20 lat
Za nami już ponad 20 lat z implantami
image
Implanty
implanty prosto i bezpiecznie
Salient
image
?
Ekspert Radzi
image
Przed
Implanty- przed zabiegiem
Item 1
Item 2
Item 3
Item 4

Dwadzieścia lat doświadczenia i parę tysięcy wszczepionych implantów czynią z Nas doskonały wybór

Nowoczesna Diagnostyka

Nowoczesna, dokładna trójwymiarowa diagnostyka jest podstawą przygotowania zabiegu implantologiccznego, ale także endodontycznego

Dogodne formy finansowania

Wychodzimy naprzeciw pacjentom, którzy chcieliby odbudować sobie uzębienie implantami jednak z powodów finansowych nie mogą sobie na to pozwolić. W systemie nieoprocentowanych rat rozkładamy płatność na maksymalnie 12 części i dajemy szansę szybciej cieszyć się pięknym uśmiechem.


3i jako pierwsze stworzyło nadbudowę UCLA, Gold Standard ZR (Zero Rotacji), Gold Tite - złotą śrubę protetyczną, oraz No-Touch Sterylny System Przenoszenia. 3i  było pionierem wymyślając EP Emergence Profile System, powierzchnię OSSEOTITE i ICE (samogwintującą się krawędź). Najnowszym rozwiązaniem jest linia implantów OSSEOTITE.
W implantach tej linii zastosowano opatentowaną powierzchnię, która przyspiesza proces gojenia. OSSEOTITE wykazuje 98.4% powodzenia, a badania dowodzą, że czas leczenia skraca się do zaledwie dwóch miesięcy.
Implanty z powierzchnią OSSEOTITE są stosowane w warunkach klinicznych od ponad dziesięciu lat, tak długo również prowadzone są badania dowodzące ich skuteczności. Ich wyjątkowa biozgodność tkankowa została potwierdzona prestiżowymi europejskimi i amerykańskimi certyfikatami (atesty CE i FDA) przyznawanymi przez instytucje kontrolne produktom medycznym.

Implanty z powierzchnią NanoTite powstały w rezultacie poszukiwań takiej powierzchni implantów, której stosowanie pozwala na osiągnięcie bardziej intensywnej osteointegracji we wczesnych fazach leczenia. Dzięki niej implant jest znacnzie mniej podatny na niepowodzenia we wczesnych fazach leczenia.
Zadzwoń Spytaj o implanty 602 257 914

Twój uśmiech to Twój styl życia

Twój uśmiech to Twój styl życia Zadzwoń dziś i umów się na diagnostykę i konsultację

Dowiedz się więcej

Przeczytaj co nasz ekspert odpowiada na pytania pacjentów

Przeczytaj

Dlaczego warto zdecydować się na implant?

Dlaczego warto zdecydować się na implant?

Nasze zęby odgrywają ważną rolę w codziennym życiu. Atrakcyjny, naturalnie wyglądający uśmiech jest postrzegany jako symbol piękna i zdrowia. Komplet zdrowych zębów pozwala nam również czerpać przyjemność z jedzenia tego co lubimy, czuć się pewnie w pracy i pozostać aktywnymi do późnego wieku.

-Dlaczego warto zdecydować się na implant?

+48 22 822 10 70

Kordent

Adres

Korotyńskiego 23
Korotyńskiego 23
Warszawa
Warszawa
Polska
Polska

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
Poniedziałek - Piątek
9.00-21.00
9.00-21.00