Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download
Jest z nami ponad 12000 zadowolonych pacjentów
kordent implanty
image
Zabieg
Czego się powinieneś spodziewać
image
20 lat
Za nami już ponad 20 lat z implantami
image
Implanty
implanty prosto i bezpiecznie
Salient
image
?
Ekspert Radzi
image
Przed
Implanty- przed zabiegiem
Item 1
Item 2
Item 3
Item 4

Dwadzieścia lat doświadczenia i parę tysięcy wszczepionych implantów czynią z Nas doskonały wybór

Nowoczesna Diagnostyka

Nowoczesna, dokładna trójwymiarowa diagnostyka jest podstawą przygotowania zabiegu implantologiccznego, ale także endodontycznego

Dogodne formy finansowania

Wychodzimy naprzeciw pacjentom, którzy chcieliby odbudować sobie uzębienie implantami jednak z powodów finansowych nie mogą sobie na to pozwolić. W systemie nieoprocentowanych rat rozkładamy płatność na maksymalnie 12 części i dajemy szansę szybciej cieszyć się pięknym uśmiechem.

  

 

www: www.astratechdental.com

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. +48 22 853 67 06

Fax +48 22 853 67 10


 

 

Firma posiada przedstawicielstwo w następujących krajach:

Australia, Austria, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Wlochy, Japonia, Norwegia, Polska, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Holandia, Wielka Brytania oraz USA 

 

Tak, Astra Tech ma swoje przedstawicielstwo (tylko dwie firmy implantologiczne w Polsce maja swoje przedstawicielstwa, reszta to dystrybutorzy)

 

 

System istnieje od 21 lat i jest najlepiej udokumentowanym systemem na świecie

 

 

firma otworzyła przedstawicielstwo w 2005 roku

 

 

Lista konsultantów w Polsce jest w trakcie tworzenia i będzie oficjalnie gotowa na koniec roku.  Dr n. med. Beata Ostrowska-Suliborska, dr hab. n. med  Rafał Koszowski, dr n. med. Tadeusz Morawiec

 

 

Lista gabinetów będzie dostępna od nowego roku

 

 

Z końcem grudnia zostanie opoublikowana lista kursów i szkolen w Polsce. Lista szkolen międzynarodowych jest dostępna na stronie  KLIKNIJ TUTAJ

 

 

Gwarancja na implanty jest dożywotnia. Od nowego roku wszystkie implanty Astra Tech będą posiadaly paszporty jednolite na wszystkich rynkach

 

 

Firma Astra Tech Dental jest częścią koncernu farmaceutycznego Astra Zeneca. Firma Astra Tech działa na polu implantologicznym oraz produkuje sprzęt dla chirurgii i urologii.

 

 

System ma opatentowany kompleks 4 cech charakterystycznych, tzw. Astra Tech BioManagement Complex. Składają się na niego takie pojęcia jak powierzchnia (OssseoSpeed), mikro gwint w 1/3 wysokości implantu (MicroThread), stożkowe połączenie implantu z łącznikiem (Conical Seal Design), i powiększona powierzchnia tkanki miękkiej (Connective Contour)

 

 

Cały BioManagement Compex jest innowacyjny. Należy zwrócić szczególną uwagę na  kronikalne połączenie implantu z łącznikiem.
 

 

Właściwie nie jest wskazana. Integracja przynajmniej 6 -8 tyg.

 

 

Implanty są zrobione z tytanu. Ich powierzchnia na początku została zmodyfikowana tlenem (TiO2), dzięki czemu szorstka powierzchnia przyspieszała osteointegracje. 10 lat temu została dodatkowo zmodyfikowana (OsseoSpeed) przez dodanie fluoru, co jeszcze bardziej przyspieszyło proces osteointegracji.

 

 

System nawigacji nazywa sie Facilitate. Jest już dostępny na rynku w wersji 11. Jest stworzony przez firmę Materialise na bazie SImplant. Dostępny w j. polskim z otwartą biblioteką innych systemów implantologicznych.

 

 

W katalogu dostępne są łączniki cyrkonowe mniej lub bardziej opracowane. Od nowego roku będą dostępne także łączniki kątowe a od drugiej połowy 2008 indywidualne

 

 

 

Łączniki cyrkonowe i tytanowe z hexem. Łączniki kątowe do prac przykręcanych i ceramicznych oraz łączniki Overdenture (kulki, Locatory, belki)
 

 

Magazyn w Polsce, czas dostarczenia jeśli brak magazynu w kraju magazyn jest w centrali w Szwecji. Serwis 24 godziny od zamówienia (do 16.00). Nie ma możliwości, że czegoś zabraknie.

 

 

Tak


Zadzwoń Spytaj o implanty 602 257 914

Twój uśmiech to Twój styl życia

Twój uśmiech to Twój styl życia Zadzwoń dziś i umów się na diagnostykę i konsultację

Dowiedz się więcej

Przeczytaj co nasz ekspert odpowiada na pytania pacjentów

Przeczytaj

Dlaczego warto zdecydować się na implant?

Dlaczego warto zdecydować się na implant?

Nasze zęby odgrywają ważną rolę w codziennym życiu. Atrakcyjny, naturalnie wyglądający uśmiech jest postrzegany jako symbol piękna i zdrowia. Komplet zdrowych zębów pozwala nam również czerpać przyjemność z jedzenia tego co lubimy, czuć się pewnie w pracy i pozostać aktywnymi do późnego wieku.

-Dlaczego warto zdecydować się na implant?

+48 22 822 10 70

Kordent

Adres

Korotyńskiego 23
Korotyńskiego 23
Warszawa
Warszawa
Polska
Polska

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
Poniedziałek - Piątek
9.00-21.00
9.00-21.00